Leden 2010

Dobré ráno vy všichni (čokoládová roláda)

31. ledna 2010 v 9:11 | Walking-my-way (W-M-W)
Abyste věděli, dneska jsem se ZASE vzbudila v půl deváté. Kdy už ten teror skončí?! Jsem unavená jak něco. A aby ne, když jsem ještě do jedenácti skládala puzzle askoro nic neposkládala, že? xD

Jsem zvědavá, jestli ještě někde najdu tu výbornou čokoládovou roládu, kterou jsem měla včera místo večeře. No, tak jakože... Hehe.. Asi abych tam i šla. Stejně už je podle mého názoru dávno sežraná a v něčím žaludku. Ale.. snaha byla, ne? Tak já si jdu plést nohu pod nohu ještě se zalepenýma očima a jdu nahmatávat tu výbornou roládu. Asi vám dělám chutě, co? Hele, ale já nechtěla. Když ona je fakt dobrá..

No, tak já končím. Dobré ráno a vylezte z těch postelí a buďte rádi, že vás z nich nemusí tahat jeřáb. (já jsem naštěstí vstala úplně v pohodě a to jsem si myslela, že pro mě ten jeřáb vážně bude muset zajet)

Cascada - bad boy

30. ledna 2010 v 19:27 | Walking-my-way (W-M-W)


28. 1. 2010.. aneb den pololetního vysvědčení a lásky

28. ledna 2010 v 20:59 | Walking-my-way (W-M-W)
Dnešek bych rozdělila na několik etap.

Smutek, smích, pláč, úsměvy

27. ledna 2010 v 18:36 | Walking-my-way (W-M-W)
Pocitů je plno. I ti, kteří si nalhávají, že nic necítí, tak stejně cítí.
Zapomenout se dá vždy. Vzpomenout si, už je horší.
Na velkou lásku se těžko zapomíná, ale potom si vzpomínky s ním s úsměvem na rtech promítáme celý život.

Patřím k těm, kteří... Jak se to dá říct. .. Nežili naplno. Nikdy jsem se předtím neusmívala, byla jsem do sebe uzavřená ještě víc než nějaký nezmar, když do něj šťouchnete. Tohle ze mě udělaly moje zážitky. Vše prožívám snad víc než bych měla. Ale stojí to zato. Chytnou záchvat smíchu ve škole a dokonce několikrát, skoro se rozbrečet... TOHLE je život. Když jdete dál.

Nezkoušejte skočit z okna a nebo se třeba oběsit. Nemusí to vyjít. Já jsem, přiznám se, už několikrát myslela na to, že si vezmu život. Někdy jsem jen tak bezcílně sedávala na širokém parapetu s otevřeným oknem a dívala se dolů. Ale neskočila jsem. Nestálo mi to za to. Kvůli tomu, že vám někdo něco zakáže, někdo je na vás hnusný, nic se vám nedaří, není důvod, abyste skákali z okna. Kašlete na špatné věci a usmějte se. Jde to... A když budete říkat, že to nejde, tak vám to nepůjde, ale ostatním ano. Tady nejde o to, vědět, že to nejde, i když to třeba bude nemožné. Jde tady o to, abyste to aspoň zkusili.

Tak já zatím jdu... Je tady ještě hodně práce :)