28. 1. 2010.. aneb den pololetního vysvědčení a lásky

28. ledna 2010 v 20:59 | Walking-my-way (W-M-W)
Dnešek bych rozdělila na několik etap.

Vstávání
No, nějak se mi nechtělo vstávat, abych pravdu řekla. Ale vstala jsem. Ani si už nepamatuju, co všechno jsem podělala. Ale nakonec jsem skončila ve svém pokoji a rozhodovala se, co na sebe. Dobře, už jsem se i rozhodla, co si obleču a byla v tom navlečená. Pak jsem si řekla, že když je jakože to "pololetí", tak se aspoň trošku namaluju. To neuškodí, ne?
No, tak jsem teda zasedla k toaletnímu stolku, a teď, co si dám na sebe. Samozřejmost jsem brala v podobě řasenky a lesku na rty. Potom jsem ještě zkoušela linky na oči, ale zjistila jsem, že mi to spíš zvýrazňuje kruhy pod očima než ty oči, takže jsem se snažila si nerozmazat řasenku a přitom to nějak šetrně odstranit. Povedlo se. Normálně jsem naslinila prst a začala to stírat. Sice to pustilo až po chvíli, ale to nevadí. Dokonce mě mamka odvezla na místo, kde se setkáváme s kámoškou, protože jsem jaksi.. ehm.. nestíhala. Už poněkolikáté. Ale beru to tak, že to je asi normální. Chjo.. nějak jsem se totiž zase zapomněla u topení xD. Hani tam na mě naštěstí nečekala dlouho, takže ok.
Škola
Tak jsme s Hani došly až do školy, všechno ok. Ve třídě jsme zasedly do lavice a já jsem vytáhla oplatky. Protože přes jarní prázdniny, co teď budeme mít, mám narozeniny, tak jsem všem rozdala oplatky. Samozřejmě se to neobešlo bez jejich uštipačných poznámek. Někteří mě zasypávali hordou gratulací k mým narozeninám. Je to milé, opravdu, ale jak se říká - všeho moc škodí. A i v tomto případě to byla pravda. Potom přišla učitelka a já zase začala být potichu a poslouchat. No a potom to nějak rychle uběhlo. Probírali jsme jenom trochu v češtině, biologii a to bylo všechno. V angličitině se na nás učitelka ehm.. (měla supla) jaksi vykašlala, tak jsme měli volnou zábavu. Doběhla asi až pět minut před zvoněním. (třikrát zdar její zapomnětlivosti xD) No a potom jsme se zase dívali na film. A pak nastal zlom - TH aneb třídnická hodina. No, kdo by nebyl natěšený na vysvědčení. Tak jsme si s třídní pokecali o různých věcech ohledně nás a taky nám oznámila stavy známek. Průměr se jí bohužel někam vypařil. (obvykle říká, jaký byl průměr vysvědčení a že se musí stydět za náš nejlepší průměr na poradě a dneska... ho*no ho*no zlatá rybko xD)
Cesta ze školy

Cestou ze školy jsem se potkala ještě s Kájou a Julča šla už se mnou. No, jak jinak, když Hani musela domů, že? :)
Tak jsme se teda "dohadovaly", kam půjdeme. Nakonec šla Kája se mnou do čajovny a Julča se odpojila na půlce cesty od nás, jelikož už jí začínal kroužek a ona by to nestihla. Tak jsem se vydala s "pozůstatkem" na město, koupit mojí DRAHÉ POLOVIČCE dárek. No, ale tam měli zavřeno. Tak jsme šli ke Kájiné babičce, ale ta nebyla doma. Nakonec jsme zaparkovali naše rampouchy (aneb nás) u mojí babičky na prodejně, kde jsem hodila aktovku (Kája ji nechala po cestě domů doma xD) a došla pro nějaké gumové bonbony (já a moje závislost.. ale o těch napíšu zase jindy xD). No a domluvil se sraz v čajovně s NÍM a jeho kámošem. Tak jsme teda stihly koupit ten dárek a ještě pochodit po obchodech a potom jsme se dostali (konečně) do čajovny.

Čajovna

No, dorazily jsme tam jako první, tak jsme si vzaly ty blbinky.. noo.. "jídelní lístky" a začaly hledat, co si dáme a zrovna v tu dobu tam vtrhli ti dva. Tak jsme si teda vybrali a objednali. No a mezi objednávkama byly i pistácie. Já ze srandy začala házet jednu slupku po druhé na NĚJ. No a potom na mě Kája vysypala skoro půlku mističky. A potom mi to házela tak různě do výstřihu atd.. No a nakonec se ta "zábava" zvrhla tak, že už to Kája začala házet i do čaje. Tak jsem si ten svůj kalíšek musela vypít, abych ty pistácie (ještě i celé) odtamtud mohla dostat pryč. No a nakonec se dokonce házely i čajové lístky do kalíšků a přešlo to i na cukr. Nakonec se Kája neudržela a vylila mi ten její čaj za krk. Samozřejmě, že bylo mokré tričko. Byl to totiž celý kalíšek. Tak jsem se na ni nasrala a šla se převléknout. Ještě štěstí, že jsem na sobě v té době neměla mikinu. Tak jsem si ji oblíkla na záchodě a tričko si samozřejmě dala dolů. No a potom jsme zdrhli, protože v té misce, do které jsme házeli a vylívali všechn možné toho bylo opravdu hodně (Kája tam dokonce přilila i vosk xD). No a šlo se ještě na čokoládu.

A dál to tady rozepisovat nebudu, protože.. No.. to už není pro vás :)
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | 29. ledna 2010 v 16:53 | Reagovat

V té čajce bylo ale veselo :D.
Škoda, že jsem nemohla jít na město s váma...nevadilo ti to, že ne ;-)V Duze byla slabota. U mě 2 holky z 9 a nás - starších bylo 9 z 20...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.