Dobré ráno vy všichni (čokoládová roláda)

31. ledna 2010 v 9:11 | Walking-my-way (W-M-W)
Abyste věděli, dneska jsem se ZASE vzbudila v půl deváté. Kdy už ten teror skončí?! Jsem unavená jak něco. A aby ne, když jsem ještě do jedenácti skládala puzzle askoro nic neposkládala, že? xD

Jsem zvědavá, jestli ještě někde najdu tu výbornou čokoládovou roládu, kterou jsem měla včera místo večeře. No, tak jakože... Hehe.. Asi abych tam i šla. Stejně už je podle mého názoru dávno sežraná a v něčím žaludku. Ale.. snaha byla, ne? Tak já si jdu plést nohu pod nohu ještě se zalepenýma očima a jdu nahmatávat tu výbornou roládu. Asi vám dělám chutě, co? Hele, ale já nechtěla. Když ona je fakt dobrá..

No, tak já končím. Dobré ráno a vylezte z těch postelí a buďte rádi, že vás z nich nemusí tahat jeřáb. (já jsem naštěstí vstala úplně v pohodě a to jsem si myslela, že pro mě ten jeřáb vážně bude muset zajet)
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | 31. ledna 2010 v 19:42 | Reagovat

Naštěstí jsem se probrala v 7, ale vstala až v 8 :D takže pro mě jeřáb jezdit nemusel :-D  :-D  :-D
Týjo, mě by se nechtělo v noci skládat puzzle ( leda s někým xD ). Zrovna předevčírem si Lucka hrála s Matym ve skládacím domečku a asi moc dupali, protože krabile žuchla z police na zem a na ní bylo zrovínka to 500 puzzle "Sydney" které jsme skádaly dva dny  :-D
A na tamtu roládu zapomeň...snědla jsem ji  :-D! *hahaha* Kup si novou - budeš ji mít aspoň celou  :-).

2 kwogo kwogo | 31. ledna 2010 v 19:43 | Reagovat

Má tam být "krabice"  :D

3 kwogo kwogo | 4. února 2010 v 13:10 | Reagovat

A.! Jestli tu nebudeš dávat nic nového, tak se asi........ :D. Takže něco třeba proveď, udělej, podnikni atd. Už se těším na "next article"! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.