21. 2. 2010... A člověk by nejradši zhebnul

21. února 2010 v 17:46 | Walking-my-way (W-M-W)
Zdarec. Hehe. Píšu pozdě, co? Ale to mi je jedno. Byla jsem pryč. Hodně daleko. Až za hranicema České republiky a to jen díky tomu, že si naše milá maminka usmyslela, že pojedeme lyžovat na Makov. A to si ze mě ještě dělali s taťkou srandu, že pojedu na lyžích (na kterých mimochodem nejezdím už přes dva roky). Ale já jsem řekla, že ne, protože se mi nechtělo. A nechtělo se mi ani tam. Tak ale. Co naplat. Musela jsem. Jinak by mi zabavili můj počítač (aneb notebook) a taky by mi vzali moje nové rezavějící prkno. (rezaví mu hrany a já ho za chvilku budu muset jít ještě utřít, aby nerezavělo tolik)

Co jsem dělala? No, tak jela, spadla, jela, jela, čekala ve velké frontě aneb nevěřte mamce, která ráno v půl deváté řekne: tam není fronta, je tam málo lidí, bude se úžasně lyžovat.. Tůůdle. Ve frontě na vlek se čekalo pomalu deset minut a stopa na vleku přímo úděsná!! Prostě jste si vzali kotvu (tam byly takové ty semafory a ty blbosti, co švihají přes nohy.. a potom se to rozjede) a ono to s váma trhlo (já osobně jsem letěla další dva metry ve vzduchu). Potom tam byla tak strašná stopa, že se to na tom prkně skoro vůbec nedalo udržet. Díky tomu jsem na vleku asi dvakrát spadla, přičemž na něm nikdy nepadám. Pak už to bylo ok, jenom začal foukat trochu studenější vítr, takže se to moc nedalo vydržet, ale naštěstí jsem měla brejličky (aneb lyžařské brýle a dostala jsem je na narozky.. hahá!). No a dolů se potom jelo free ridem celkem dost špatně - sněhu bylo málo a taky pod ním byly zamrzlé hroudy, takže to s váma házelo a mně se několikrát zapíchnul konec snowboardu do sněhu, jak tam byly ty hroudy a potom mezi nima díra. Takže jsem díky tomu hezky žuchla. No, na svahu celkem hodně lidí, ale ke konci (asi poslední dvě jízdy) jste klidně jeli, dole sice ještě byla fronta, ale na svahu skoro nikdo.

Čeká mě ještě se naučit zeměpis, ze kterého zítra píšeme, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu a taky ještě mi chybí přečíst čtyři knížky půjčené z knihovny a ještě pořád jsem se k nim nedostala a ještě úkol do češtiny. No, je toho ještě hodně. Já věděla, proč tam nechcu jet.

PS: nevím proč, ale mamka se pořád o něco chce sázet. Řeknu, že třeba nebude hezky a ona: ale bude, chceš se vsadit? (a prdlajz, nejdřív bylo trochu hezky, ale pak se zamračilo a byla zimáá.. hahahaha.. takže bych to vyhrála xD)

Tak já už pro dnešek končím. Nestíhám. Jsem zvědavá, jak se ten zeměpis vůbec naučím.

Hoj.
 


Komentáře

1 Bláznivá^^ Bláznivá^^ | E-mail | Web | 21. února 2010 v 18:10 | Reagovat

Voilá :D.
"Bláznivá^^ Nešťastně zamilovaná s věčným snem o férovém životě"
...neřekla bych, že nešťastně, jen do kreténa, co bydlí na druhém konci republiky a je o tooooolik starší (těch o je 5, nemusíš je počítat :D).

2 kwogo kwogo | 21. února 2010 v 19:23 | Reagovat

My fakt zítra píšem z Z? tak to se du učit-mučit taky :-(.
A dáš mi prosím na funny-96.blog.cz/1002/3-kolo-sonbarva hlásek za KWOGO (hraju za MODROU)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.