22.2. 2010 Když někdo řekne: kůň, tak toho koně myslet nemusí

22. února 2010 v 15:13 | Walking-my-way (W-M-W)
Moje kámoška z Ovy jede pryč. Má prázky. Chjo. Jak já to vydržím bez těch jejích úžasných a užitečných rad. Asi se nebudu tolik smát a budu si pořád říkat: musíš to vydržet! Sakra, ona je tam nějak dlouho! Kdy se konečně vrátí?!

'Cause I get a thousand hugs.

Jak bylo? No, dalo se to. Víte, nejlíp by stejně bylo, kdyby ta škola nebyla. Ale potom, kdybyste se mě zeptali, jak bylo, tak bych znovu odpověděla: ale.. dalo se to.
Tak by mě zajímalo, proč. Ale to je moje otázka .. a ještě k tomu řečnická (jsem divná, vím o tom, nemusíte mi to připomínat).

Čeká mě plno úkolů a učení. A trénink. Nic se mi nechce. Dokonce se mi nechce být ani na počítači. Prostě chci vypnout. Všechno. I mozek. A jít spát. Ale nemůžu, protože musím udělat hodně dalších věcí. Ještě jsem zapomněla, že mám trénovat na kytaru .. ůůů.. To zase bude, až v pátek přijdu do hodiny a nic nebudu umět. Hehe.

Kámoš chce, abych šla ven. Ale nemůžu. Musím se učit, stihnout trénovat na kytaru a jenom tak si přečíst aspoň jednu - dvě stránky z nějaké knihy. Protože to opravdu nestihnu. Do 12.3. je mám vrátit a přečetla jsem jenom 10 stránek z té jedné. A ještě kolem 15 stránek z druhé. Chjo.

Můj život v poslední době má, ale i nemá řád. Všude mám nepořádek, v hlavě mám nepořádek, ve škole se snažím soustředit, ale vůbec to nejde. Musím si uklidit v sobě a něco s tím začít dělat. Jenom ještě vědět co. Hm.. Kdyby bylo něco, čím se dá všechno vyřešit. Ale potom by to zase nebylo ono. Vždy musí být něco, co se nedá vyřešit, s čím člověk nepohne, ani když se bude snažit. Vždy to tak je. Každý má to "něco". Není nikdo, kdo by jej neměl. A pokud vám, tvrdí, že nic takového nezažili/nemají, tak lžou. Musí to schovávat uvnitř sebe.

By the way, who's that girl living my life?!

Tak já končím. Ještě mě toho čeká hodně.

Poslední dobou se všechno začíná bourat jako domeček z karet. Postavíš jednu kartu špatně, spadne ti jedno podlaží. Jenže mně připadá, že byl postavený celý nakřivo.
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | 22. února 2010 v 17:14 | Reagovat

Chjo  :-(, taky se du právě učit. Zrovna jsem zjistila, že se to všechno asi nestihnu našprtat. Hmmm neva, nějak to přežiju  :-D
A prosím tě hlásni mi tam  :D funny-96.blog.cz/1002/3-kolo-sonbarva  :-P

2 W-M-W (walking-my-way) W-M-W (walking-my-way) | Web | 22. února 2010 v 17:15 | Reagovat

[1]: Už jsem dávno hlásla, nemusíš mi tu furt dávat reklamu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.