23.2. 2010 Když držíme něco pevně v rukách, tak se to může vysmeknout

23. února 2010 v 14:07 | Walking-my-way (W-M-W)
Můj milý deníčku (divná to věta). Jak vidíš, dneska jsem se měla příšerně. (pro tebe) Ale pro ostatní jsem se měla celkem normálně. Proč? No, řekněme, že jsem šla včera spát kolem desáté a taky brzo usla. Ráno mě v půl sedmé probudil budík a já si připadala jako přejetá několika parními válci. (můj účes na to i skoro vypadal) Ze snu si pamatuju jenom to, že A.Š. mi v šatně říkala, že má přes 700 úhozů/minuta (psaní na počítači) a že jeden spolužák, co se odstěhoval do Ostravy má strašné páčo a vypadá jako páv (jakože hlava a ty vlasy byly jako roztáhlý ocas.. divné, že?). No a taky na sobě měl doktorské oblečení *nechápavě kroutí hlavou*. A to zrovna on by si na sebe nevzal. Divné, že? Co já to nemám za sny.

Ve škole..

Matiku jsem přežila celkem dobře, až na to, že jako ranní rozcvičku jsem s kámoškou šlapala až do čtvrtého patra a to jsem se tak těšila, že jsme v přízemí. Aneb: neříkej hop, dokud nepřeskočíš a ho*no, ho*no, zlatá rybko. (omluvte můj slovník, ale já to holt musela napsat) V biologii jsem poslouchala nudný výklad o tom, jak probíhá trávení díky slinivce a žlučníku a na co slouží vlastně ty játra, že. No a měli jsme si nakreslit během zkoušení povrch tenkého střeva. Měli jsme to v učebnici. (povrch tenkého střeva zevnitř) A mně se udělalo špatně už jenom pohledem na ty díry, které tam byly z neznámého důvodu. Tak jsem tu učebnici bleskurychle zaklapla a dělala náčrtek podle toho, co jsem si zapamatovala.
V češtině se na nás učitelka naštvala. Ne na nás. Ale na nás. (asi nechápete, že? Ale o to jde) Prostě se naštvala na kluky, kteří tam pořád dělali bordel. Tak celá naštvaná odcházela z hodiny.
V dějáku jsme zase dělali nějakou samostatnou práci (to abych si začala nosit notebook do učitelčiných hodin). Nevím, koho by jakože zajímal nějaký generál W..něco. A taky koho by zajímalo: májová plánovaná revoluce, kterou nějakej de*ent vyzradil a tak se konalo nic.
Taky jsme si říkali kdo z Habsburků měl jakou nemoc (kekekekekeke) a taky jak zhebli ruští Romanovci. (Rasputin - to je ten, díky komu byli vyvražděni.. nevím proč, ale díky té kreslené pohádce Anastázie - bo tak nějak - se mi ta postava příčí. Abyste věděli, tak ten šílenec v té pohádce normálně mu upadla ruka, otočil si hlavu na bok a měl hnusnou zelenou lahvičku, kde byly nějaké škaredé stvoření, které zabraňovaly Anastázii uprchnout za její babičkou)
Ve francouzštině jsme dostali písemky. Mamma mia! (jo, italsky?! Cože?!) To dopadlo. Z diktátu 2- *dívá se mezi prsty* a z překladu 2. Ou sh*t. To dopadlo. Ještě abych tady začala nadávat japonsky, ne? Ne, budu hodná a ušetřím vás těch klikyháků.

Poslední dobou roste potřeba toho, abych spala víc a víc. *žeby ta spánková nemoc, kterou přenáší trypanozoma spavičná?* Venku je hezky. Asi vyrazím dřív na trénink (dneska to je plavání) a pudu hezky pomalu po chodníku. Chm.. Ne, se mi nechce. (xD)

Zdraví nějak ospalá, unavená a s bolavým kolenem.. W-M-W. (původně to mělo být BMW, ale nemohla jsem najít nějaký dobrý výklad zkratky)

Každý den tě překvapí něco jiného. Proto je každý den jiný a liší se od ostatních. (W-M-W)
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | 23. února 2010 v 14:33 | Reagovat

Ten tvůj sen :D tý jo.
Dějáku si nevšímej, já tam spím  :-D .
Dneska máš nějak přehvězdičkováno  :-)

2 Em* Em* | 23. února 2010 v 16:04 | Reagovat

Tak sen chválím:D, protože takové zblázněné sny mívám fakt často. A já bych posl. dobou taky spala pořád. I když večer spíš usnout nemužu a ráno se zase nemužu probrat:Dmožná je to i horší.
Piješ kafe?:) Doporučuju si dát a uvídíš, jak ti bude líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.