28.2. 2010 Neříkej, že jsi člověk. Všichni jsme lidi..

28. února 2010 v 15:06 | Walking-my-way (W-M-W)
Upozornění: následující text obsahuje známky hyperaktivity.. Kdo už ví z čeho


Haaa. Milý internetový deníčku (jaká to divná, spolehlivá, ale přesto hyperaktivní věta). Za chvíli máme jít opékat. Na zahradu. Já vím, já vím. Nemůžu za to, že se moji rodičce zcvokli a chtějí opékat. Nebo že musím rozhazovat kopy sněhu, co zůstaly ještě po tom, jak padaly ze střechy. Nemůžu za to, že když honím kočku s lopatou, tak mi mamka řekne, že mi hrabe. (já tu kočku nesnáším)

Zjistila jsem, že si výborně rozumím se svým psem. Tomu můžu říct všechno a on prostě jenom sedí a čumí. (co jiného se taky dalo čekat, když je to pes a nerozumí mi. ... vlastně je to fenka.. hehe)
Ve čtvrtek mě mamka vytáhla bruslit.. Dobrý, dobrý, skoro jsem sebou asi pětkrát šlehla a to jen díky tomu, že jsem se pokoušela dělat piruetu (zatleskejte všichi!).

Se sestrou jsme se hádaly u oběda (kdo by tipnul, že má sedmiletá sestra už bude proti mně argumentovat).. No, dohadovaly jsme se, kdo je chytřejší. (radši no comment) a mamka se vytasila s tím, že má strašně ráda našeho psa. Toho totiž nemusí oblíkat, nemusí mu vařit, vždycky ji olíže a je rád, že ji vidí, nepyskuje, nedělá randál, nehádá se.. atd..

Prostě..... Hele, co říkáte na psa?

Ehm.. Už musím. Jdeme opékat a hází mi sníh do okna (jak originální, že?)

Au revoire mes amis
 


Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 1. března 2010 v 14:52 | Reagovat

:D to je super ten článok, som sa pobavila, perfektne si to napísala všetko  :D no to jooo, viem si predstaviť kcishtík tvojho psíka ako chápavo pozerá a tvári sa, že vie čo mu vravíš ale náhodou, je to určite dobrý pocit aj keď ti on svoj názor nemôže povedať...a ako vidím aspoň sa nenudíš  :D len chúďa tá mačka, zaujímalo by ma čím sa previnila  :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.