A co je to bombardér aneb pippies neví *ďábelský smích*

15. února 2010 v 16:00 | Walking-my-way (W-M-W)
No, tak ... hodně dlouho jsem nenapsala. Ale vám to může být celkem i jedno, ne? Tenhle blog stejně čtou jenom dva lidé, o kterých vím.
Řeknu to na rovinu. Je mi to upřímně jedno. Nepotřebuju vysokou návštěvnost.. Jen mi jde o to, abych se mohla vypsat a někam psát ty svoje žvásty. A nepsat je do sešitu, ve kterém už je i beztak dost povídek a příběhů napsaný mojí pravou rukou.

Just take my hand, I'll never let it go.

Kecám o hodně věcech.. ve škole. Ale nejvíc tady jde o to, že kámošky mají čím dál tím víc trable s kluky. Díky tomu jsem i přišla o jednu ne moc dobrou kamarádku (která mi mimochodem v čajovně vylila - schválně - před mojím klukem čaj na záda jenom aby mě ponížila a pak se tomu začala ještě divně chlamat).. No prostě... Yahoo! *skáče div ne do stropu radostí*

Pak je tady moje nej kámoška. Už se to s ní táhne asi třetím rokem. (možná druhým.. moc si to nepamatuju) Je zamilovaná ... No, tomu už se ani nedá říkat láska, spíš je do něj tak jakože zamilovaná jenom pohledem. A ten kluk chodí na naši školu. A poslední dobou ji nějak začal ignorovat. Ona už neví co dělat a já už vůbec ne. A držím se, abych tomu klukovi nenakopala před všema. Protože... On ví, že se jí líbí, ale nic nedělá. A předtím ji ještě provokoval s jinýma holkama. Co si o sobě myslí. Já mu asi vážně nakopu. Ale.. aspoň něco dělám pro moji nej kámošku.. dodávám jí sílu, aby mu ukázala, čeho je schopná ona.

Dneska nám před chemií o volné hodině šla J. koupit nějaké sladkosti.. a dala nám cumlíky. Tak H.(moje nej kámoška) navrhla, že si půjde sednout tam, kudy po té hodině, kterou jsme měli my volnou, chodívá ON na oběd. Jenže jak to tak navrhla, tak ztratila odvahu tam jít. Já ji vytáhla a řekla jsem: nemusíš mít odvahu, stačí odhodlání. A takhle jsme tam došly. Já kulhajíc, protože se mi v poslední době něco stává s pravým kolenem, že mě častěji a častěji bolí a já to mamce říkat nebudu, protože mi řekne, že to se stává a že mi koupí nějakou hnusnou želatinu. *fůůůj*

No.. A dneska jsme byli osmou a sedmou hodinu na poliklinice na ultrazvuk, abychom věděli, jak to zhruba v tom člověku vypadá, když ho probíráme. No a tak klučičí zájemce byl zultrazvukovaný. S tím doktorem byla sranda. Opravdu hodně sympatický. Potom tam najel.. už nevím, jaká část těla to byla.. a tam byla uprostřed tepna a vedle ní z pravé a levé strany žíla. Pan doktor říkal, že prý to vypadá jako takový bombardér, protože na tom plátně to moc nebylo vidět..
Jedna z pippies: a co je to bombardér?
Všichni chytli záchvat smíchu.. To ví snad každý.. I moje sedmiletá sestra by to měla vědět.. Ale taká otázka.. co je to bombardér xD.
Doktor se zarazil a divně se na ni podíval: přece letadlo

Tak já dneska končím s vypisováním, ať toho není tolik na čtení.. haha. xD
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | 15. února 2010 v 19:23 | Reagovat

Klidně mu běž nakopat :) a H. trošku pošťouchni, aby se už tak "nebála" mu něco naznačit víc a nebo mu to vyříkat osobně :)

2 kwogo kwogo | 15. února 2010 v 19:25 | Reagovat

Jo a jsem ráda, že jsi tu už něco konečně písla :D.

3 J E A L O U S J E A L O U S | Web | 19. února 2010 v 20:27 | Reagovat

tak jsem to nevěděla. no co :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.