1.3. 2010 Vítej březne, vítej.. Ale pršet opravdu nemuselo

1. března 2010 v 16:22 | Walking-my-way (W-M-W)
Deníček se nenudí a já taky ne (zodpovězení pro Ashley.. sice to nebyla otázka, ale něco podobného to bylo... nebo ne? ... eee.. popojedem). Víte, život ve čtrnácti letech není žádné leháro. A ve škole už vůbec ne, když tam máte tolik otravných spolužáků.

Jak bylo dneska? No, dalo se to. Jak jinak, že? Ale úmorně nebylo. (aspoň něco teda.. ano, ano, moje pesimistické já se ukazuje už delší dobu xD) Dobře jsme si dneska pokecali s fyzikářkou o zvuku, jaké má ráda písničky (víte no.. tóny..). A vyšlo z ní, že nesnáší, když její rodiče pouští písničku Bílá orchidej od Evy a Vaška, když s nima někam jede... Muhahahahaha. Konečně někdo, kdo je taky nemusí poslouchat. (bohužel, každý víkend u babičky to hraje a když jim vypadne rádio, tak tam strčí CD a už frčí dechovky... jim ty CD jednou zakopu do země a bude.. a nenajdou je)
V zeměpisu jsme se dozvěděli... No, co jsme se dozvěděli.. Jo, že na Haiti provozují (jak divně to slovo zní) WooDoo *strašidelně řečeno - bojte se všichni*.
,,Co tam provozují, paní profesorko? WooDoo?"
,,Když řeknu WooDoo, tak myslím WooDoo. Když řeknu muslim, tak myslím muslim." odpověděla jednomu mojemu spolužákovi. Prostě výtlem jak něco.
V biologii jsme probírali trávicí soustavu (konečně konec trávicí soustavy.. huhů). No a brali jsme tlusté střevo (fuj fůj). No a část zápisu, který si pamatuju: při častém zadržování stolice může nastat zácpa.
,,A paní profesorko, když je slon velký, tak musí mít taky zácpu." A všichni se začali chlamat jak něco. Ta věta nedává smysl, ale prostě.... Svědčí o inteligenci mých spolužáků (převážně kluků).

Konečně den, kdy ve škole nebyl leader (vůdkyně) pippies. Byl celkem i klid, ale ti kluci to teda docela hezky nahradili, abych pravdu řekla. Tak ale aspoň nějaký čas, kdy neslyšíte, jak se chlame jako hyena (píše se to s tvrdým, že? Kdyžtak.. á .. už to mám..) hi/yena (to vypadá divně..) pomlouvá každého na rohu a tak dále a tak dále. Myslím si, že s tímhle máte každý zkušenosti a něco o tom víte a myslíte si o tom svoje.

Dneska jsem se usmívala a kašlala na ostatní. Prostě jsem si klidně i zatančila s kámoškou o volné hodině jive (nevím, jak se to píše.. čte se to džajv) a ona tam začala nějak kopat těma nohama a já zůstala stát na místě a chytla výtlem. Prostě... Z toho jsem opravdu nemohla. Ještě, když se to tančilo na Green day - American idiot. Představte si, že na tak rychlou písničku tančíte džajv. No trefte mě. Ale byla sranda.

Naučila jsem se loupat pomeranč normálně rukama bez nože. A to jsem si myslela, že dřív než to oloupu, tak odmaturuju, ale povedlo se. Maturita by mi nakonec trvala dýl.

Nevím proč, ale stává se snad normální, že tu píšu svoje každodenní zážitky. I ty špatné, i ty dobré. Je to.. zvláštní, když je může číst tolik lidí. (sice už píšu hodně dlouho, ale teď jsem si to teprve začala uvědomovat) Je zajímavé, kolik názorů se sejde, když se dají hlavy dohromady, kolik rad dostanu, když se jen zeptám a někdo o tom něco ví. Ach.. Zase mě přepadly ty moje úvahy.. Nevšímat, číst dál.

Umím rozesmát lidi. Ani nevím proč. A jak. Ale jsem šťastná, že je dokážu rozesmát a vím, kdy to udělat. Tenhle dar má hodně lidí, ale ne každý ho využívá. Takže: všichni se smějte a mějte. A nezapomeňte se usmívat. Přece jen - každý den není až zas tak hezký, ale když ho přejdete s úsměvem na rtech, bude z něj něco, co se dá přežít, nemyslíte? :)

No, plánovač (nově zavedená věc - je jen pro moji informaci, vy ho číst nemusíte.. klidně přeskočte)

Úterý: trénink, jít do města koupit rýsovací potřeby a kružítko (bohužel, to moje aktuální se nějak rozpadá..)
Středa: jít se sestřenicí do čajovny a pak jít do nauky
Čtvrtek: žebych si skákla zabruslit s mamkou/trénink
Pátek: kytara

Je toho hodně a konečně bych měla začít číst ty knihy.. hoooo.... Se mi nece nějak. Ale když se musí, tak se musí.

Hojte.
 


Komentáře

1 Bláznivá^^ Bláznivá^^ | E-mail | Web | 1. března 2010 v 17:09 | Reagovat

I když chyběla královna pippies, tak myslím, že ty dvě ju docela dost dobře nahradily.

2 kwogo kwogo | 1. března 2010 v 17:19 | Reagovat

Jojo, ta dnešní Fy  :-D . Konečně jsme si s učitelkou aspoň trochu pokecali :-D . A to s tím WooDoo  :-D  :-D
Taky nemáme rádi Evu a Vaška - říkáme jim Eva a Šašek  :-D

3 W-M-W (uvidíte ji tady na webu - píše články... a tančí okolo) W-M-W (uvidíte ji tady na webu - píše články... a tančí okolo) | Web | 1. března 2010 v 17:22 | Reagovat

[2]: Tys mě teda dost rozesmála.. prej šašek xD

4 kwogo kwogo | 1. března 2010 v 17:29 | Reagovat

:-D a prosím tě, že mi hlásneš na funny-96.blog.cz/1002/4-kolo-sonbarva pro KWOGO. Moc mi tím pomůžeš  :-)

5 Em* Em* | Web | 1. března 2010 v 17:59 | Reagovat

S tím pomerančem pěkně teda:D já to neumim vubec. A nerada loupu pomeranč, i když si k tomu vezmu nůž:D bléé. špatně se to loupe:D a teče všude.

6 Ashley Ashley | Web | 2. března 2010 v 17:29 | Reagovat

:D nudaa je blbá vec ktorá vymyslel svet   :D ani ja sa nechcem nudiiť preto furt niečo robííme no nie?  :D hoci blbosti ale robíme  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.