12.3. 2010 Jeden z normálně nudno-vydařeno-podělaných dnů

12. března 2010 v 16:44 | Walking-my-way (W-M-W)
Dnešek je jeden z průměrných zimo-jarních dnů. Kde já na ty výrazy chodím. Nuda.. No, ve škole byla. Aspoň teda vím, že jsem z fyziky nepodělala jednu písemku a dostanu z ní jedničku. V zeměpise.. oujé tam to bylo horší. O moc horší. Já podělala orientaci no. Nádrž voltu jsem dala na řeku Niger a Nigérii zaměnila za stát Niger. Hehehe...
Kytara se mi celkem povedla, musela jsem se podívat jenom na jeden takt.. Hehe.
Ale začnu odzačátku.

Ráno se mi nechtělo vstávat a vzbudila jsem se za pět minut šest hodin. Tak jsem ještě usla a za chvíli zařinčel budík. No dobře, tak jsem teda vstala. Přesuneme se na cestu do školy. Šla jsem, šla jsem, potkala jsem (xD) svého bývalého spolužáka, který se nechoval teda moc dobře a je snad největší hlupák na světě, který si myslí, že je děsně cool. No, kámoška nebyla na srazovém místě, ale nebyla ani ve škole, takže zase den mlčení, nudění se, zírání do blba a ptaní se spolužaček, co říkal učitel. No, to, co bylo ve škole, jsem psala. Potom mě K. přemluvila, ať jdu na ZAV (psaní všemi deseti) tak tam jsem dala 462,7 úhozů/minuta. Dobře já! A to nebyla rychlá věta, ale normální tříminutovka. Šla jsem k babičce. Rozhlídla jsem se přes cestu (a teď to přijde), projelo auto, tak jsem se znovu rozhlídla a vykročila (přechod byl o dva metry dál, tak ale to nevadí, ne?). A hádejte, kdo mě skoro nepřejel. Naštěstí jsme měli oba dva pohodové reakce, já skončila nohama na chodníku a on jenom projel. Jeden gymplák, co se na mě už dost dlouho dívá a kouká. Z toho ale asi musel mít trauma.

Zašla jsem vrátit ty knížky a opravdu jsem si mohla prodloužit tu povinnou od Čapka a půjčila jsem si dvě takové menší knížečky plné černého humoru a je tam trochu i té kriminality a detektivky, že. No, taky jsem zašla koupit dárek pro babičku na její 61. narozeniny. Jsem nevěděla co, tak jsem jí koupila (keramiko-pořádko-maniakovi) nějaký keramický zvonek z červené hlíny politý průhlednou glazurou a taky s ornamenty z bílé engoby (asi nevíte o čem kecám, ale prostě ty barvy no). Taky pak ještě nějaký divný talíř s kohoutem (kikirikí!.. já jsem vlastně holka.. a sakra..).
No a jak jsem tak nesla dvě tašky (v jedné ty dárky a vdruhé tašce byly knihy), tak se na mě všichni kluci tak hladově dívali. (asi je přiměla slintat ta moje kytara na zádech) No, prostě...

Jo a ohledně blogu. Přibude nová rubrika: Sedni si a počti si.. budu tam dávat knihy a nějaké ty hlášky, které v sobě nezadržím (první, co jsem udělala jak jsem přišla domů a došla do svého pokoje, otevřela si jednu nově půjčenou knížku a vybuchovala jsem u toho černého humoru smíchy.. představte si, že prostě třeba popisujete ponožky.. vy byste se u toho asi nesmáli, ale já jo)

Tak, to je prozatím pro dnešek všechno. Ještě musím jít vynést odpadky, jak tohle dopíšu. Víte, že se mi ani nechce? Komu by se chtělo do té zimy, že?

Ojé.. zase dlouhý výkec. No nic, tak já pádím, ať to mám co nejdřív za sebou xD.

W-M-W is going out with trash.
 


Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 12. března 2010 v 17:45 | Reagovat

:D zas raz nabitý deň vidím :D ty teda musíš byť veselá kopa s tým čiernym humorom, tiež mám také somarinky rada, hoci tie hlášky čo počúvam od mojich známych sú tiež na úrovni :D
Oooouha takže gympláák??...pokukuje po tebe a skoro ťa zrazil? :D too by chlapec potom plakal keby nemal po komom ďalej pozerať :-)

2 kappa kappa | Web | 12. března 2010 v 21:50 | Reagovat

nikomu by sa tam asi nechcelo. najmä nie s odpatkami :D
a názov tej rubriky mi pripomína jednu typickú hlášku našej matikárky :D

neboj sa, ja som častokrát tiež z tých premúdretých ktorí všetko vedia najlepšie a preto musia každému radiť :D

3 kwogo kwogo | 13. března 2010 v 18:07 | Reagovat

Ahojky! Tak jsem to nějak přečetla, ale skoro nic si z toho nepamatuju, protože mě bolí a třeští hlava, protože Lucka tady pouští její desetiminutové video naší návštěvy, která před chvilou odjela - na plné kule u mého ucha, ještě se přitrouble směje :-! *zabít toto*. Měj se :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.