7.4. 2010 vnímej vše, co se děje kolem tebe a uvidíš, že jsi na něco zapomněla

7. dubna 2010 v 15:52 | Walking-my-way (W-M-W)
To snad není možné. Dnes jsme v občanské výchově (ano, čtete dobře.. v občanské výchově) probírali práva  člověka a občana. Samozřejmě, to není to, proč jsem naštvaná. Hlavní důvod je ten, že naše třídní učitelka se nakonec rozhodla, že místo na rafty na školní výlet, pojedeme do Brna. A to jen díky tomu, že jedna holka chce vidět svojeho kluka a taky tam jít nakupovat. Nakupovat si můžu jít kam chcu! Si tam může zajet i s rodiči autem a nevyužívat k tomu školní výlet. Tohle mě opravdu namíchlo. A ještě k tomu, že jsem mamce říkala, že tam prostě NEPOJEDU, jelikož tam můžu zajet s babi a dědou klidně i autem, tak mi řekla, že jsem nejela už ani na ten minulý, tak pojedu. Teda, spíš to neřekla až zas tak určitě, že musím jet, ale z poloviny mi to přikázala.

Raději bych teda stanovala u nás na zahradě s naším pejskem a těhotnou kočkou. (jo, naše kočka je těhotná už čtyři týdny :) )

Aspoň jsem to ze sebe vylila.. Měla bych se jít ještě učit do angličtiny, protože říkal, ať se učíme, to nám určitě zase pro jednou dá test na slovíčka.

Adios, amigos.
Au revoir, mes amis.
Bye.
Tak se mějte :)
 


Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 7. dubna 2010 v 18:44 | Reagovat

:D tá veta o stanovačke bola perfektná...to na konci ,,a tehotnou kočkou" :D ...ináč je to super, že bude mať malé mačiatka, mačky mám rada hoci veľa ľudí nie, nechápem veľmi prečo :D aa to je dosť blbé keď ti nevyšiel výlet tam kam si chcela ale tak vidíš aký je občas svet nespravodlivý =( možno sa ti to vráti a niečo sa ti zase podarí ;-)

2 kwogo kwogo | 7. dubna 2010 v 19:34 | Reagovat

:D O té kočce jsi mi neřekla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.