8.4. 2010 Forever alone...With good friends and no boyfriend

8. dubna 2010 v 17:22 | Walking-my-way (W-M-W)
Dnešek ušel. Ušel.... Ušel... No, přežít jsem přežila. Nevím proč, ale je mi celkem i do breku z toho všeho, i když jsem se nasmála. Plno lidí teď zase trpí a já se mám usmívat? Ne, to by nebylo hezké. Tak se snažím pochopit, proč trpí. A přicházím na to. Je toho hodně. Víc, než dokážu vůbec zvládnout.... Ale, když se podívám ven a jenom naznačím úsměv, je mi oněco líp.

Dnes jsem šla z oběda s H. a prostě a jednoduše jsem potkala JEHO, jak jde ještě s jedním klukem proti nám. Já nasadila neutrální výraz a dívala se před sebe doblba. H. pak řekla, že se na mě díval, jako by mi chtěl něco říct, že už už čekala, že mě pozdraví, ale on odvrátil hlavu a šel dál.
Co si mám potom myslet? Na tréninku mě ignoruje, když jdu po schodech ve škole taky...... ale teď? Co mám dělat.. To je snad asi poprvé, když nevím, co a jak. Obvykle jsem si věděla poradit. Nebo se na to vykašlat, ale.. u tohohle mi to něco nedovolí. Možná si to nedovolím sama. Kdo ví?

Slunce vyšlo, ale po obloze stále plují mraky. Moje nálada je přesně stejná. Slunce prohlídající každý kout a zákoutí přírody, procházející skrz listy a jehlice různých stromů. Slunce, které občas zakryje nějaký ten líný mrak pochodující si po obloze. Slunce, které mi teď svítí do pokoje přes střešní okno. To jsem právě teď já. Jen nemám tolik možností. Nemůžu prohlídnout žádný kout ani zákoutí přírody. Vlastně - můžu.. ale neuvidím to, co Slunce. Žádný mrak mě nezakryje, ani nemůžu projít skrz sklo nebo listy a jehlice stromů. Ale je tu věc, kterou můžu udělat. Jít dál s úsměvem na tváři, uschlými slzami a říct si, že se budu snažit. Sice nevím, jak a jakým způsobem, ale vím to. Budu se snažit.

W-M-W (jde na trénink.... jo, J. - kwogo- napiš mi prosím do komentů tvůj mail.. jaksi ho nemůžu nikde najít xD...)
 


Komentáře

1 kwogo kwogo | E-mail | 11. dubna 2010 v 11:16 | Reagovat

Máš to tam :D
Můžeš mi tam zrovna napsat adresy všech tvých blogů, protože někdo mi na Seznamu přemazal lištu, takže musím vše shánět znova. Grrrr :-|  :-x  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.