How we loose control

11. dubna 2010 v 12:28 | Walking-my-way (W-M-W)
Yeah..

Angličtina je prostě všude. A rozhodla jsem se psát už co nejvíce česky. Dokonce i ten nápis nahoře by měl být přeložený, ale je to věta z jedné písničky, tak to překládat nebudu.

Tak co, jak se máte? Už je neděle a zítra je škola. Jak frustrující. Určitě se máte ještě učit (já taky.. a ještě udělat hodně věcí.. bude toho hodně). Taky musím dočíst Povídky z druhé kapsy od K. Čapka. No, nevím.. nějak mě to nebaví. Já moc na detektivky nikdy nebyla a asi ani nebudu. Bavívaly mě tak do páté třídy, teď mě už baví číst hlavně fantasy a takové "úvahy" nad životem. Dobře je píše např. Robert Queneau nebo Robert Fulghum. Tak určitě se na něco mrkněte. ... Měla bych zase přečíst aspoň nějakých dvacet stránek, ať ten čtenářský deník odevzdám do čtvrtku, nejpozději do pátku.

W-M-W
 


Komentáře

1 babi Maňasová babi Maňasová | Web | 12. dubna 2010 v 17:26 | Reagovat

Ahojky, pročetla jsem si teď právě hodně tvých článků a musím říct, že jsem moc ráda, že mezi mladými lidmi jsou takoví jako ty. Takoví, kteří při každé příležitosti neříkají wow a kteří se snaží zůstat sami sebou a nezařazovat se za každou cenu mezi stádo. Takoví, kterým ještě něco říká příroda a lidské vztahy, kteří mají rádi rodiče a nestydí se za to. Jsem moc ráda, že jsem na tvoje stránky narazila a děkuju i za chválu mého blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.